HAKKIMIZDA

GSA SAAT

DEĞİŞİMİN TAM ZAMANI

2010 yılında kurulan GSA Saat, dünyaca ünlü pek çok saat markasının Türkiye Distribütörlüğünü alarak kısa zamanda gösterdiği performans  ile toptan ve perakende saat sektörünün iddialı firmaları arasına girmiştir. Geliştirdiği satış organizasyonu ile saat sektöründe ilklerin öncüsü olan GSA Saat, bayileri aracılığı ile dağıtım ağını genişletmiştir.

Çağdaş ve güvenilir bir pazarlama sistemi ile çalışan GSA Saat; doğru ürünü, uygun fiyat politikası ile birleştirdiği zengin saat koleksiyonları ve çalışma prensipleri  ile  koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Güvenilir ve uzman satış kadrosu ,ustalıkları tescilli teknik servis elemanları ve deneyimli personeli ile satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesinden taviz vermeyen GSA Saat, Türkiye’nin her yerinden pek çok saat bayisi ile hizmet vermektedir.

Franchising sistemi ile perakende sektöründe de hızlı adımlarla büyümesini sürdüren GSA Saat, Watch Home mağazaları ile dünyaca ünlü saat markalarının en güncel saat koleksiyonlarını saat severlerle buluşturmaktadır. Bayilerine sağladığı avantajlı koşulları ve benimsediği kazan-kazan prensibi ile franchise sayısını gün geçtikçe artırmaktadır.

GSA Saat yaptığı yatırımlar,  bayilerine verdiği destek ve markalarından aldığı güç ile Türkiye saat sektörünün lider, inovatif ve öncü şirketidir.

bina.jpg DSC_0068.JPG
^ Sayfa Başına Dön